Proč Familiata?

- již 8 let jsme jedničkou na trhu v oblasti výběru domácího personálu

- umíme naslouchat, pochopit a aplikovat Vaše požadavky do výběru

- při výběru chůvy, hospodyně či řidiče věříme v osobní kontakt

 

Hledám chůvu

Proč hledat chůvu ve spolupráci s námi

Jsme renomovaná společnost s více jak osmnáctiletými zkušenostmi v oblasti vyhledávání a zprostředkování chův a pomocnic do domácnosti. Všechny námi doporučené chůvy jsou prověřené. Aktivně zjišťujeme reference z rodin a pracovišť, kde pracovaly. Provádíme školení chův, a to i v průběhu doby, kdy aktivně pracují u našich klientů. Každá chůva prochází na vyžádání psychologickým testem. Chůvy vybírají odborní konzultanti s letitou praxí v oblasti lidských zdrojů.

Naše chůvy jsou vedle profesionálních pečovatelek také ženy, které mají vztah k dětem, skončily v zaměstnání a hledají nové uplatnění. Velká část z nich přichází ze zdravotnictví nebo školství, ale není to naší podmínkou. I když spolupracujeme s chůvami mladšího data narození, v databázi převládají ženy po čtyřicítce, resp. po padesátce. Zkušenosti s hlídáním dětí a dobré reference jsou podmínkou, patřičné vzdělání a praxe výhodou.

Jak postupovat

Telefonicky nebo E-mailem si sjednáte schůzku v naší agentuře. Konzultace je bezplatná a nezávazná. Probereme Vaši představu o chůvě, případně pomůžeme díky svým zkušenostem vymyslet model, který by Vám vyhovoval nejlépe.

Jakmile se shodneme jaký typ chůvy hledáte, oslovíme kandidátky z naší databáze, které nejlépe vyhovují Vašim požadavkům. S vybranou kandidátkou Vám sjednáme osobní pohovor v našich kancelářích. Je na Vašem rozhodnutí, zda bude pohovoru účastna i naše konzultantka, která Vám může s dotazováním pomoci.

Pokud Vám chůva vyhovuje, připravíme smlouvu. Zprostředkovatelský poplatek platíte až v okamžiku, kdy jste s výběrem chůvy spokojeni.

Cena a pravidla spolupráce

Musíme dobře porozumět požadavkům rodiny, která hledá chůvu, abychom jí vyšli maximálně vstříc. Se zájemci o chůvu upřednostňujeme osobní kontakt, abychom přesně poznali, jaký typ chůvy máme hledat.

Chůvy jsou prověřené, obstaráváme reference a máme připraveno několik případových situací, ke kterým v rodinách dochází. Samozřejmostí je čistý trestní rejstřík.

Vybraná chůva je z naší strany proškolena. Do programu školení lze přihlásit i chůvy, které již v rodině pracují, aby si některé postupy oživily.

Psychologické testy na vyžádání.

Cena je stanovena paušálem, dle náročnosti zadání a zahrnuje veškeré náklady na výběr chůvy, právní poradenství a školení.

Zajímá nás dlouhodobá spolupráce a nejlepší odměnou je dobrá reference.

Rodina, která nás na základě svých zkušeností doporučí dál, může svým přátelům zajistit slevu.

 

Chůva jako benefit?

Chcete podpořit Vaše zaměstnankyně v jejich mateřských povinnostech a zároveň ušetřit na nákladech spojených s hledáním a zaškolováním nových pracovníků?

Máme pro Vás řešení, pomozte jim najít chůvu.

Zkušení konzultanti agentury vyhledají přesně dle požadavků ideální kandidátky na pozici chůvy. Proces vyhledání chůvy je totožný s procesem vyhledávání pracovníků do trvalého pracovního poměru. Výběrové řízení probíhá v závislosti na požadavcích deset až dvacet pracovních dní. Úhrada za zprostředkování je Vám fakturována až po nástupu chůvy.

Podporujte Vaše zaměstnance na rodičovské dovolené.

Služby pro Vás:

Chůva na částečný či plný úvazek.

Chůva pro novorozeně, batole, školáka.

Chůva s potřebnou kvalifikací,
kterou může být:
- znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B, schopnost uvařit a jiné.

.........................................................................................

Hospodyně na úklid, žehlení a jiné domácí činnosti.

Chci více informací