Pro uchazeče
Jak postupovat ?

Pokud máte zájem o práci chůvy, hospodyně, majordoma či řidiče, zavolejte nám prosím na telefonní číslo 234 715 082 a sjednejte si osobní pohovor. Můžete nám rovněž poslat Váš životopis s případnými dotazy na e-mail zprava@familiata.cz.

Jak vše probíha ?

Nejprve zašlete životopis, případně si sjednejte schůzku s naší konzultantkou. Následně projdete seznamovacím pohovorem a pokud Vy budete mít o spolupráci zájem a my shledáme spolupráci s Vámi za možnou, budeme v jednání pokračovat. Výsledkem může být, že Vám najdeme rodinu, která potřebuje právě Vaši pomoc a kam se budete těšit „do práce“.

Co musím umět, když chci pracovat v rodině ?

Požadavky rodin našich zákazníků jsou různé, ale důležité je rozumět slovu loajalita, zodpovědnost a spolehlivost.

 

Co musím umět, když chci hlídat děti

  • Jste zodpovědná, starostlivá, zkušená a moudrá žena, která rozumí dětem? Nabízíme Vám práci. Hledáme ženy se zkušenostmi s dětmi, které mají o práci chůvy opravdový zájem. Odpovědnost, láska k dětem a spolehlivost jsou nejdůležitějšími předpoklady. Zkušenosti s dětmi jsou podmínkou, patřičné vzdělání a praxe výhodou.

 

Školení pro chůvy a hospodyně

  • Provádíme školení pro ženy, které chtějí pracovat jako chůvy a hospodyně . Toto školení je bezplatné v případě, kdy dáma nastupuje do rodiny, do které je, prostřednicvím Familiaty, doporučena. Školení se provádí jednorázově při nástupu, ale i průběžně v době, kdy kandidátka  v rodině pracuje.

 

Jak postupovat

  • Pokud máte zájem o práci chůvy, zavolejte nám na telefonní číslo 234 715 082 a sjednejte si osobní pohovor. Nebo nám zašlete Váš životopis s průvodním dopisem na e-mail  a my se s Vámi sami spojíme.
    Následně projdete seznamovacím pohovorem, a pokud vy budete mít o spolupráci zájem a my shledáme spolupráci s Vámi za možnou, budeme v jednání pokračovat.
    Výsledkem může být, že Vám najdeme rodinu, která potřebuje právě Vaši pomoc a kam se budete těšit „do práce“. 
 
 

Nabídky práce:

Naše inzeráty:
Hospodyně - Praha 4 - Sedlčansko - 47.000,- Kč / měsíčně, po-pá 7-15.00hod
Podrobnosti
Chůva/pomoc v domácnost - 4x týdně pondělí až čtvrtek - 7:00-19:30hod, Praha 6 , 50.000-Kč
Podrobnosti
Chůvy, hospodyně- Praha a okolí - nástup ihned
Podrobnosti
Chůva - Praha 6 - plný úvazek, cestování , časová flexibilita , pondělí až čtvrtek
Podrobnosti
Hospodyně - Praha 8, plný režim - od 45.000,-Kč,- garantovaný měsíční příjem
Podrobnosti
Hospodyně - Praha 9 - poloviční úvazek, stálý plat
Podrobnosti
Hospodyně - plný režim, Praha
Podrobnosti