Pro uchazeče
Jak postupovat ?

Pokud máte zájem o práci chůvy, hospodyně, majordoma či řidiče, zavolejte nám prosím, na telefonní číslo 234 715 082 a sjednejte si osobní pohovor. Můžete nám rovněž poslat Váš životopis a případnými dotazy na e-mail zprava@familiata.cz .

Jak vše probíha ?

Nejprve zašlete životopis, případně si sjednejte schůzku s naší konzultantkou. Následně projdete seznamovacím pohovorem a pokud vy budete mít o spolupráci zájem a my shledáme spolupráci s Vámi za možnou, budeme v jednání pokračovat. Výsledkem může být, že Vám najdeme rodinu, která potřebuje právě Vaši pomoc a kam se budete těšit „do práce“.

Co musím umět, když chci pracovat v rodině ?

Požadavky rodin našich zákazníků jsou různé, ale důležité je rozumět slovu loayalita, zodpovědnost a spolehlivost.

 

Co musím umět, když chci hlídat děti

  • Jste zodpovědná, starostlivá, zkušená a moudrá žena, která rozumí dětem? Nabízíme Vám práci. Hledáme ženy se zkušenostmi s dětmi, které mají o práci chůvy opravdový zájem. Odpovědnost, láska k dětem a spolehlivost jsou nejdůležitějšími předpoklady. Zkušenosti s dětmi jsou podmínkou, patřičné vzdělání a praxe výhodou.

 

Školení pro chůvy a hospodyně

  • Provádíme školení pro ženy, které chtějí pracovat jako chůvy a hospodyně . Toto školení je bezplatné v případě, kdy dáma nastupuje do rodiny, do které je, prostřednicvím Familiaty, doporučena. Školení se provádí jednorázově při nástupu, ale i průběžně v době, kdy kandidátka  v rodině pracuje.

 

Jak postupovat

  • Pokud máte zájem o práci chůvy, zavolejte nám na telefonní číslo 234 715 082 a sjednejte si osobní pohovor. Nebo nám zašlete Váš životopis s průvodním dopisem na e-mail  a my se s Vámi sami spojíme.
    Následně projdete seznamovacím pohovorem, a pokud vy budete mít o spolupráci zájem a my shledáme spolupráci s Vámi za možnou, budeme v jednání pokračovat.
    Výsledkem může být, že Vám najdeme rodinu, která potřebuje právě Vaši pomoc a kam se budete těšit „do práce“. 
 
 

Nabídky práce:

Naše inzeráty:
Chůva - novorozenci - plný úvazek Praha 1 - Průhonice
Podrobnosti
Chůva k novorozenci - Praha 5 plný úvazek
Podrobnosti
Chůvy , hospodyně
Podrobnosti
HOSPODYNĚ - 5x týdně, 4 hodiny - Praha 7
Podrobnosti
Osobní řidič + pomoc s technickou stránkou údržby nemovitosti Praha
Podrobnosti