Pro uchazeče
Jak postupovat ?

Pokud máte zájem o práci chůvy, hospodyně, majordoma či řidiče, zavolejte nám prosím, na telefonní číslo 234 715 082 a sjednejte si osobní pohovor. Můžete nám rovněž poslat Váš životopis a případnými dotazy na mail info@familiata.cz .

Jak vše probíha ?

Nejprve zašlete životopis, případně si sjednejte schůzku s naší konzultantkou. Následně projdete seznamovacím pohovorem a pokud vy budete mít o spolupráci zájem a my shledáme spolupráci s Vámi za možnou, budeme v jednání pokračovat. Výsledkem může být, že Vám najdeme rodinu, která potřebuje právě Vaši pomoc a kam se budete těšit „do práce“.

Co musím umět, když chci pracovat v rodině ?

Požadavky rodin našich zákazníků jsou různé, ale důležité je rozumět slovu loayalita, zodpovědnost a spolehlivost.

 

Co musím umět, když chci hlídat děti

  • Jste zodpovědná, starostlivá, zkušená a moudrá žena, která rozumí dětem? Nabízíme Vám práci. Hledáme ženy se zkušenostmi s dětmi, které mají o práci chůvy opravdový zájem. Odpovědnost, láska k dětem a spolehlivost jsou nejdůležitějšími předpoklady. Zkušenosti s dětmi jsou podmínkou, patřičné vzdělání a praxe výhodou.

 

Školení pro chůvy a hospodyně

  • Provádíme školení pro ženy, které chtějí pracovat jako chůvy a hospodyně . Toto školení je bezplatné v případě, kdy dáma nastupuje do rodiny, do které je, prostřednicvím Familiaty, doporučena. Školení se provádí jednorázově při nástupu, ale i průběžně v době, kdy kandidátka  v rodině pracuje.

 

Jak postupovat

  • Pokud máte zájem o práci chůvy, zavolejte nám na telefonní číslo 234 715 082 a sjednejte si osobní pohovor. Nebo nám zašlete Váš životopis s průvodním dopisem na E-mail email a my se s Vámi sami spojíme.
    Následně projdete seznamovacím pohovorem, a pokud vy budete mít o spolupráci zájem a my shledáme spolupráci s Vámi za možnou, budeme v jednání pokračovat.
    Výsledkem může být, že Vám najdeme rodinu, která potřebuje právě Vaši pomoc a kam se budete těšit „do práce“. 
 
 

Nabídky práce:

Naše inzeráty:
Hospodyně - plný režim Praha 4 s ubytováním, od 30.000,- Kč
Podrobnosti
Péče o děti- 20 hodin týdně, Praha 5
Podrobnosti
Hospodyně , 4-5 hod/denně, Praha 5, Malvazinky
Podrobnosti
Občasná výpomoc v domácnosti, Klánovice Praha
Podrobnosti
Chůva k miminku Praha Nebušice, týdenní režim, 30.000,-Kč, ubytování
Podrobnosti
Chůvy , hospodyně
Podrobnosti
Chůva
Podrobnosti
Hospodyně - Praha 8
Podrobnosti
Správci domu
Podrobnosti
Hospodyně, Praha 6
Podrobnosti