O nás
FAMILIATA PŘIROZENĚ NAVÁZALA NA ČINNOST PERSONÁLNÍ AGENTURY AXIAL, JAKO SAMOSTATNÝ PROJEKT, KTERÝ V ROCE 2008 ZAŠTÍTILA PANÍ CHANTAL POULLAIN.
  • Nejsme stroje, ale lidi. Naše databáze nepostrádá lidský prvek a úsudek.
  • Věnovat se Vám budou zkušené konzultantky, které vědí, jaké to je využívat pomoc v domácnosti ze všech stran.
O nás
Lenka, Kateřína a Eva
Reference

„Familiata nám našla chůvu krátce poté, co se narodila naše první dcera. Hlídá malou od jejích dvou měsíců a jsme s naší paní Helenkou velmi spokojeni. Před časem se nám narodila další holčička, takže chůva už hlídá dvě naše dcery a zvládá to bravurně.“

Jana Malá

“Familiata nám velmi pomohla, když jsme sami tápali, jakou paní si vybereme za chůvu. Na inzerát se nám přihlásilo spouta chův a my jsme vůbec nevěděli, jak odhadnout, která z přihlášených zájemkyň může být ta pravá. S Familiatou to bylo najednou jasné. Chůvu máme již pátým rokem a moc to celé rodině vyhovuje.“

Martina Schwarzová
Pomohli nám a byli profesionální.
Karin a Richard
Chtěli bychom moc poděkovat za pomoc při hledání chůvy. Když jsme minulý rok hledali chůvu k naší sedmi měsíční holčičce, nevěděli jsme, kde začít. Šťastnou shodnou okolností jsme dostali kontakt na Vaši agenturu. Hledat chůvu k tak malému miminku je velmi náročné, proto jsme ocenili Vaše zkušenosti, profesionální přístup i milé jednání. Hned na začátku nám pomohlo, že jste s námi nadefinovali naše požadavky a priority. Bylo úžasné, že všechny kandidátky, se kterými jsme měli možnost se sejít, odpovídaly našim představám. Nakonec však nebylo těžké si mezi nimi vybrat, dali jsme na Vaše doporučení i na náš dobrý pocit a udělali jsme dobře. Naše chůva je u nás už více jak rok a troufám si tvrdit, že se stala součástí naší rodiny a je určitě nejoblíbenější tetou naší holčičky. Vzhledem k tomu, že jsme neměli zkušenosti, jak správně nastavit vzájemná očekávání, velmi jsme ocenili i to, že jste nám pomohli zařídit vše potřebné, abychom i my chůvě připravili vhodné podmínky. V neposlední řadě si samozřejmě velmi vážíme Vaší pomoci s hledáním krátkodobého záskoku v době, kdy byla naše chůva nemocná. Dovolte nám proto prosím ještě jednou velmi poděkovat za veškerou Vaši pomoc a popřát Vám do budoucna hodně štěstí a spokojených rodin!
Milena Hoffmanová
advokát
Agentura Axial nám byla schopna najít hospodyni i paní na hlídaní spolehlivě, rychle, a efektivně. Agentura vždy investuje čas do skutečného pochopení způsobu fungování naší domácnosti, které je logisticky velice složité (s manželem pracujeme každý v jiném městě, děti hodí do různých škol, bydlíme mimo dosah MHD, a pod). Na základě toho se domluvíme, jaké typy zaměstnanců budeme hledat, a díky přítomnosti na pohovorech jsme vždy našli paní, která se ukázala jako přesně ta, kterou potřebujeme. Agentura je schopna rozumně poradit řešení podmínek, aby byly obě strany spokojené. Děkujeme a rozhodně doporučujeme.
Klára Starková
Managing Director

Naše chůvy

Jsou profesionální a zpravidla mají zkušenosti z jiných rodin. Když děti v rodině odrostou, často se vrací k nám do agentury, aby navázaly spolupráci s jinou rodinou.

Naše hospodyně

Mají praxi s úklidem několika domácností, v rámci zkušebního dne máte možnost prověřit, zda Vám bude jejich přístup k práci vyhovovat.

Naši řidiči

Musí mít praxi v oboru, zjišťujeme z jejich předchozích zaměstnání odbornou způsobilost, ale hodnotíme i jejich přístup, vystupování a zevnějšek. musí mít praxi v oboru, zjišťujeme z jejich předchozích zaměstnání odbornou způsobilost, ale hodnotíme i jejich přístup, vystupování a zevnějšek

Naši majordomové

Jsou praktičtí lidé zvyklí se přizpůsobit rozmanitým potřebám rodin.
signature Doporučuje Chantal Poullain